Armada Verzekeringen groepsfoto

Medewerkers

Bas Vellekoop

Functie
Adviseur verzekeringen particulieren
E-mailadres
bas@armada-verzekeringen.nl

Jeanette Bazuin

Functie
Binnendienst medewerker verzekeringen
E-mailadres
jeanette@armada-verzekeringen.nl

Jeroen van der Wel

Functie
Financieel adviseur
E-mailadres
jeroen@armada-hypotheken.nl

Michael Doeve

Functie
Binnendienst medewerker verzekeringen
E-mailadres
michael@armada-verzekeringen.nl

Michelle de Lijster

Functie
Binnendienst medewerker verzekeringen
E-mailadres
michelle@armada-verzekeringen.nl

Monique van Helden

Functie
Binnendienst medewerker verzekeringen
E-mailadres
monique@armada-verzekeringen.nl

Roland van der Stoep

Functie
Adviseur verzekeringen MKB
E-mailadres
roland@armada-verzekeringen.nl

Theo Spruit

Functie
Directeur financieel adviseur
E-mailadres
theo@armada-verzekeringen.nl

Vera van Bemmelen

Functie
Binnendienst medewerker verzekeringen
E-mailadres
vera@armada-verzekeringen.nl

Stel ons gerust uw vraag

Wij nemen de regelgeving met betrekking tot de bescherming van uw persoonsgegevens serieus en hecht veel waarde aan de bescherming van uw privacy. Bekijk hier ons Privacy statement.